מדברי שלמה אסף - יו״ר גמלאי נחל .

״לידיעת גמלאי מערכת החינוך הוותיקים - כדאי שתדעו: שום דבר לא השתנה ולא ישתנה בפנסיה שלכם והיא תמשיך להיות תקועה ונשחקת עוד 12 שנים בגלל יפה בן דוד. הנה 7 עובדות שנותרו לאחר הסרת איום השביתה המדומה:
1. הגמלאים הוותיקים שהם הרוב אולי יקבלו 2,000 ש"ח כתשלום חד-פעמי - ולא קשור לפנסיה! זהו כסף שלהם שנגזל מהם ע"י חישוב זנותי של ימי מחלה שהתאפשר בגלל מזכ"לים גרועים רדומים במשך שנים. את זה אולי יחזירו. לא יתנו, יחזירו!!
2. לפיכך יפה בן דוד לא טרחה לדאוג לפנסיה של הגמלאים הוותיקים. זה ברור.
3. כדרכה בקודש, מבצעת יפה בן דוד - העוזרת/תלמידה/ של העבריין הכבד שנכלא בבית הסוהר יוסי וסרמן, ולאחר שתוגמלה בתפקיד - אפלייה בין ציבור הגמלאים, ולכן רק גמלאים שנגעו איכשהו באופק חדש יתוגמלו (כנראה תגמול עלוב).
4. כדי שבוחרי יפה בן דוד יתפעלו ויעריצו את העפר עליו היא דורכת, היא כללה באיומי השביתה רק גמלאים עתידיים. הוותיקים - שימותו וכמה שיותר מהר.
5. פה ושם הציעו לי לפנות אליה "יפה" ובנימוס ולשאול על תכניותיה לגבי גמלאים וותיקים. כתבתי לה הודעה בוואטסאפ נוטפת דבש... עד היום לא ענתה. הבנתם? תכונה אופייינית מאוד לעסקנים קטנים שנעלבים. זה גם מה שכתבתי לה.
6. אגב, לגמלאים הוותיקים יש מה להיות מאושרים: בחשבון פשוט הם זכו/יזכו לפיצוי מדהים: אם למשל גמלאי פרש בשנת 1986 (כפי שמופיע בהסכם שבגללו בוטלה השביתה) אותם 2,000 ש"ח הניבו לו הכנסה יפה רטרואקטיבית של... 5 שקלים לחודש! בראבו יפה בן דוד!! 
7. לאחר הבחירות צפוי להחתם הסכם חדש בין הסתדרות המורים והאוצר. לאחר שהמזכ"לית דאגה לכם ל-5 ש"ח נוספים כל חודש באופן חד-פעמי כמובן - אתם מחוץ להסכם. שיהיה ברור.
מציע שתכתבו לה מכתבי תודה והוקרה על ההישג..