פנייה לשרת המשפטים איילת שקד,
גילה קליין יו"ר סיעת נחל פנתה לשרת המשפטים איילת שקד במטרה לקדם שינויי חקיקה ביחסי המדינה לאגודות העותומניות. סיעת נחל שמה לה למטרה להפוך את הסתדרות המורים לעמותה מבוקרת, שקופה הכפופה לכללי מנהל תקין.
                           
להגדלה לחצו על המכתב   
חופשה נעימה
בניוזלטר שלנו:
ברכה לחופשה נעימה,
מאבקנו לשקיפות - פנייה לשרת המשפטים איילת שקד,
מידע על הנעשה "מתחת לאפינו" בהסתדרות המורים,
הרשמה לכנס גמלאים,
הצעות לנופשונים, טיולים ועוד, שהשגנו למענכם.
"מתחת לאפינו"
לידיעתכם  !
* * *
המזכ"לית יפה בן דוד מינתה "ועדת גבולות" . ועדה שלא ברור הרכבה, מי מנהל אותה ומה המנדט שלה?   עו"ה וגמלאים שבחרו 'נחל'  בישובים גני תקווה ויהוד-מונוסון הועברו מסניף פתח תקווה בראשות עופר ארביב (בו לנחל יש רוב מכריע) לסניף גוש דן בראשות מיכאל פינטו מסיעת אמי .  הישובים כפר קאסם, כפר ברא וג'לג'וליה הועברו מסניף פתח תקווה  לסניף השרון שם הצליחה סיעת אמי להרכיב קואליציה על חודו של קול. 
בימים אלו הגיש עופר ארביב יו"ר סיעת נחל בפתח תקווה עתירה בנדון לבית הדין של הסתדרות המורים.  
* * *
עתירת נחל לביטול תוצאות הבחירות ממשיכה לידון בבית הדין של הסתדרות המורים. מספר העדים והראיות הרב מעיד על ההיקף הרחב של הכשלים והחשדות לזיופים לכאורה, אך בה בעת מאריך את משך ההתדיינות. אין בכוונתנו להרפות עד שהצדק יצא לאור.  עקבו אחר דף נחל בפייסבוק בו מתפרסמים מועדי הדיונים בבית הדין ומידע נוסף בנושא.
מועדי דיונים קרובים : 28/6/2018 ;  16.8.2018 ; 20/8/2018 ימי ה' בין השעות 14:00-17:00.
* * * 
סיעת נחל בקשה להעביר לידיה את רשימת הקשר המעודכנת של חברי הסתדרות המורים , בקשה לגיטימית המגובה בהחלטת בית המשפט העליון !  כצפוי הסתדרות המורים דחתה את בקשה בטענה כי ההסתדרות עוברת הליך "הנחלת הוראות תקנות אבטחת מידע חדשות בארגון" להערכתם הפרויקט יסתיים בעוד כ- 3 חודשים, ואז אנחנו משערים נקבל הסבר מלומד מדוע אין באפשרותם להעביר לידינו את המידע עקב תקנות כאלה ואחרות.
לפיכך יש לנו בקשה פשוטה ויעילה:
העבירו את הניוזלטר שלנו (אגרת מידע חודשית) לחדרי המורים  ו/או לקבוצות ווטסאפ של עמיתים למקצוע.
הציעו להם להרשם באתר נחל לניוזלטר שלנו .
 
סיעת נחל כפופה לאותם תקנות וחוקים בדבר השמירה על פרטיותכם, הסיעה הקפידה בעבר ומקפידה בהווה  לצרף לכל ניוזלטר או הודעה אחרת מטעמה - קישור (לינק) הסרה מרשימת התפוצה.
שימו לב, סיעת נחל אינה צד בהתקשרות מול הספקים.