תמי רוטמן – מועמדת לראשות סניף הסתדרות המורים בנתניה והשרון הצפוני מטעם נחל

פעילה למען עובדי ההוראה בהסתדרות המורים כ-35 שנים. 
11 שנים ראש סניף נתניה.
30 שנים חינכה ולימדה מתמטיקה ומחשבים ביסודי ובחטיבת ביניים והקימה חדר מחשבים בשני בתי הספר בהם עבדתי.
תמי שימשה כרכזת מתימטיקה וחברה בצוות הניהול בחטיבת הביניים. בכל שנות עבודתה הייתה תמי בוועד המורים ודאגה לרווחת עובדי ההוראה בבית הספר.
כשפרשה מהוראה בפועל ניהלה מעון ילדים של נעמ"ת.
תמי כיהנה (בהתנדבות) כיו"ר הנהלת המתנ"ס בקדימה-צורן, לרווחת הציבור.
כיום, מכהנת תמי כחברת מועצה בקדימה-צורן וסגנית יו"ר ועדת החינוך ביישוב.
תמי חברה בוועדת החינוך ובוועדה לשלום הילד בנתניה וכן חברה ופעילה במוסדות ההסתדרות החדשה ובנעמ"ת.
מאז ועד היום פועלת תמי למען עובדי ההוראה ומטפלת טיפול פרטני במצוקת מורים, גננות וגמלאים, במהלך כל ימות השבוע וברוב שעות היממה, תוך הקפדה על מתן יחס אישי ומכבד רגיש ואמפטי לכל עובד הוראה. 
"אני רואה את תפקידי להיות שם עבור כל מורה וכל גננת ותמיד להיות אוזן קשבת לכל בעיה כמו גם לתת ייעוץ ופתרון הולם לכל בעיה וקושי. אני מרגישה כשליחה וחשה מחויבות טוטלית לעובדי ההוראה בעניינים פרופסיונליים ובמצוקותיהם האישיות".
למה הצטרפתי לנחל?
"החלטתי להצטרף למהפך יחד עם סיעת נחל בראשותה של גילה קליין- מנהיגות מקצועית, אמיצה וחזקה למען עובדי ההוראה בישראל. הצורך בשינוי משמעותי ובמהפך אמיתי נדרש עכשיו יותר מתמיד.  גילה וצוותה פועלים ללא לאות להובלת סדר יום חדש ולהפיכת הסתדרות המורים לארגון מקצועי שיעצים את כולנו, עובדי ההוראה, ישמור על זכויותינו, יחזיר את מעמדנו וישפר את תנאי עבודתנו וכן ידאגו לשיפור תנאי הגמלאים. סיעת נחל חורטת על דגלה דאגה לכולם- גננות, מורים, מנהלים יועצים מדריכים וגמלאים, מכל המגזרים, ממלכתי, ממלכתי-דתי, חרדי וערבי".

אתכם ולמענכם תמיד, באהבה רבה, הערכה, כבוד ומקצועיות.
הצטרפו אלי לסיעת נחל.
תמי
דואל:
 more_netania@walla.com
נייד:  050-200-1347